očista tela od patogénov

Patogény tu vždy boli aj budú. Žijú si svoje mikroživoty okolo nás, aj v nás. Vírusy, baktérie, prvoky, plesne, parazity v nás prebývajú často aj dlhé roky a my o tom ani nevieme, pretože navonok nám nespôsobujú žiadne problémy. Často sa ale ozvú a premnožia v čase, keď prežívame ťažšie obdobie, sme preťažení, v strese a naša imunita je oslabená. Stoja za mnohými ochoreniami. Často stačí prečistiť telo od patogénov a príznaky choroby ustúpia alebo úplne pominú.

Alternatívnym, neinvazívnym spôsobom, ako môžeme zbaviť telo patogénov, je použitie plazmového generátora ZAPPER RPZ 15.
Je to prístroj českej výroby, ktorý na patogénne mikroorganizmy pôsobí plazmatickým výbojom tak, že pôsobením špecifických frekvencií dochádza k deštrukcii patogénu alebo jeho DNA, takže viac nie je schopný sa reprodukovať a je inaktivovaný. 

Samotnej očiste predchádza meranie tela na zistenie prítomnosti patogénnych organizmov v trvaní približne 20 minút. Následné prečistenie plazmovým generátorom trvá cca 1 hodinu.
 
Celá procedúra je relaxačného charakteru, len sedíte alebo ležíte na pohodlnom gauči v dosahu plazmového poľa.
 Procedúra je bezkontaktná, bezbolestná, neinvazívna, bez vedľajších účinkov. Plazmový generátor selektívne ničí iba patogénne mikroorganizmy a nepoškodzuje naše tkanivá. Zneškodnené patogény telo samo vylúči prirodzeným detoxikačným procesom. Že je patogén preč zistíme jednak ústupom symptómov a jednak kontrolným meraním.

? Otázkou je, čo robiť, aby sa patogény do prečisteného organizmu nevracali a nepremnožovali sa v ňom. Prítomnosť patogénov v tele tiež nie je samoúčelná.

Prečo niekto „chytí“ baktériu alebo vírus, často aj opakovane a niekto iný, vystavený tomu istému prostrediu, ju nechytí? Prečo sa nám choroby a patogény vracajú? Nie sme iba fyzické telá. Sme duchovno-duševné bytosti a ako také v živote uchápame naše témy, ktoré sú často rodovými témami. Náš vzťah k mužom, vzťah k ženám, vzťah samého k sebe. Téma sebalásky, sebaúcty, sebahodnoty. Vedieť si nastaviť hranice. Vedieť povedať nie. Strach a obavy, alebo dôvera v život v jeho mnohorakosti. A mnohé iné.

To sú naše základné piliere duševného zdravia, ktoré buď pevne podopierajú náš život, alebo sa trasú a vnárajú do nestabilného piesočného podložia, ktoré nevyhnutne potrebuje spevniť. Alebo nanovo vystavať.

Psychosomatika. Čo žijeme navonok, je obrazom nášho vnútra. Našich neuchopených tém, našich tieňov, ktoré si potrebujeme dovoliť uvidieť, porozumieť im, odpustiť, pustiť, ukončiť, vyliečiť. Až toto je skutočné liečenie. Liečenie koreňovej príčiny. Takto preliečená téma je ukončená a nepotrebuje sa nám viac somatizovať v živote, zdraví, ani vzťahoch.

Pre všetkých vás, ktorí už viac nevidíte zmysel iba v „škrabkaní po povrchu“, v odstraňovaní iba fyzických symptómov ale cítite a uvedomujete si, že skutočné príčiny sú skryté oveľa hlbšie pod povrchom.

Pre vás všetkých sme tu, a s najväčšou radosťou Vás sprevádzame na Vašej ceste k úžasnej ľahkosti bytia:

✔  TimeWaver - analýza príčin a kvantová harmonizácia
✔  Terapia Duše - rozpamätávanie kým skutočne sme
✔  Kódy života - odkrytie darov, potrieb a plánu duše

hodnota služby a rezervácia termínu

Meranie a plazmová očistná procedúra ... 30 € /hodina

Termín si prosím rezervujte telefonicky u Moniky Zajasenskej, všetky naše kontakty sa vám zobrazia kliknutím na tlačítko "Rezervovať termín"